30 листопада 2018 р.

9-А - черговий клас


Нагадую учням, що з 03.12. по 07.12. учні 9-А класу є черговими по гімназії.
Прошу дотриматися ділового стилю одягу, на запізнюватися на свої пости.

Стартує акція "Милосердя"


Звертаюсь до усіх учнів нашого класу взяти активну участь в проведенні благодійної акції «Милосердя», мета якої донести до кожного увагу, участь, підтримку та допомогу. Збираються канцтовари для учнів школи, які відносяться до соціально незахищеної категорії.
Сподіваюсь, що це звернення отримає підтримку у широкого кола учнів, адже турбота про ближнього повинна стати нормою нашого повсякденного життя.
Акція проходить з 3 по 14 грудня 2018 року.
Запрошую всіх небайдужих приєднатись до цієї благородної справи!


15 листопада 2018 р.

Зразок заяви батьків на згоду

Шановні батьки!
На "Сторінці для батьків" розміщено зразок  заяви  щодо розсилання в мобільному додатку Viber результатів навчання учнів нашого класу. Якщо Ви виявили бажання отримувати такі повідомлення – прошу із дітьми передати відповідну заяву.

Результати проведення тестування учнів щодо визначення професiйних типiв особистостi


Тест Дж. Голланда для визначення
професiйних типiв особистостi

·         РЕАЛIСТИЧНИЙ (Р). До нього належать люди з орiєнтацiєю на сучасне (краще синиця в руках, нiж журавель в небi). Це чоловiчий, несоцiальний, емоцiйно стабiльний тип. Його представники займаються конкретними об’єктами та їх практичним використанням: речами, iнструкцiями, тваринами, машинами. Охоче обирають професії механiка, електрика, iнженера, агронома, садiвника, водiя i т.п.. Їх вiдрiзняє, з одного боку, здатнiсть до засвоєння точних знань, соцiальних вмiнь, а з iншого – обмеженiсть в спiлкуваннi. При цьому рiвень розвитку психомоторних якостей переважає в них над усiма iншими властивостями.
·         IНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ (I). Люди, якi вiдносяться до цього типу, бiльше орiєнтованi на творчi – теоретичнi й в деякiй мiрi – естетичнi цiнностi, розумову працю. Але роздумам над проблемою вони надають перевагу заняттям з реалiзацiї пов’язаних з нею рiшень. Їх вiдрiзняють такi якостi, як допитливiсть, аналiтичнiсть, рацiональнiсть, незалежнiсть, пунктуальнiсть, методичнiсть i точнiсть, у них добре розвинуте абстрактне мислення. Але вони, як правило, переважно замкнутi й не можуть бути лiдером. Надають перевагу науковим професiям (ботанiк, астроном, фiзик, математик i т.п.). Вiдзначаються дуже виcоким рiвнем розвитку як вербальних, так i природньо-математичних здiбностей.
·         СОЦIАЛЬНИЙ (С). Люди, якi вiдносяться до цього типу, найчастiше ставлять перед собою такi цiлi та завдання, якi дають можливiсть встановити тiсний контакт з оточуючим суспiльним середовищем. Риси їх характеру: соцiальнiсть, гуманнiсть, жiночнiсть, прагнення навчати i виховувати. Вони активнi, незалежнi, хоча i здатнi пристосовуватися. Насолоджуються дiяльнiстю, пов’язаною з наданням допомоги iншим людям. Тому в заняттях надають перевагу навчанню i лiкуванню, вибираючи такi професiї, як лiкар, вчитель, психолог, декоратор, бармен. Проте не люблять працювати з iнструментами i машинами. Вони вiдрiзняються добре розвинутими вербальними здiбностями, а метаматичнi, як правило, слабо розвинутi. Яскраво проявляються органiзаторськi та комунiкативнi вмiння. При розв’язаннi проблем в основному спираються на емоцiї, почуття та вмiння спiлкуватися.
·         КОНВЕНЦIЙНИЙ (К). До нього вiдносяться люди, орiєнтованi на цiлi, завдання i цiнностi, якi виходять iз звичаїв i загальноприйнятого традицiйного стану суспiльства. Їх пiдхiд до виникаючих проблем носить стереотипний i конкретно-практичний характер. Людину цього типу вiдзначають ригiднiсть, консерватизм i залежнiсть. Вона надає перевагу професiям, якi пов’язанi з розрахунками i манiпулюванням числами, символами, їх простим вiдтворенням, тобто канцелярську дiяльнiсть, наприклад машинопис, бухгалтерiю, економiку. Хоча в цього типу людей краще розвинутi математичнi здiбностi, вони володiють i непоганими навичками спiлкування, але уникають артистичної дiяльностi. Їм не властива спонтаннiсть i оригiнальнiсть мислення, рiшення залежать вiд оточуючих людей. Вони поганi органiзатори i керiвники.
·         ПIДПРИЄМЛИВИЙ (П). Людина цього типу обирає цiлi, цiнностi та завдання, якi дозволяють їй виявляти ентузiазм, iмпульсивнiсть, домiнантнiсть, енергiю, реалiзувати любов до пригод. Надає перевагу неясним вербальним завданням, якi пов’язанi з керiвництвом, високим статусом i владою; таким професiйним ролям, в яких можуть задовольнити свої потреби в домiнантностi й визнаннi, наприклад, завiдувача, директора, телерепортера, товарознавця, суддi, дипломата, журналiста. Уникають монотонної дiяльностi, не люблять ручну працю. Загальнi iнтелектуальнi здiбностi у цих людей посереднi, а от вербальнi дещо вище середнього рiвня. Вони посидючi, але в них погано розвинута стiйкiсть уваги i її концентрацiя, не здатнi до наукової дiяльностi.
·         АРТИСТИЧНИЙ (А). До цього типу відносяться люди, якi вiдокремлюються вiд чiтких конкретних проблем i видiв дiяльностi. Вже в молодостi у них є високий життєвий iдеал. Вони вiдрiзняються акцентуванням власного “Я”, складним поглядом на життя, незалежнiстю рiшень. Це жiночий, несоцiальний, оригiнальний тип. Надає перевагу заняттям творчого характеру – музицiюванню, живопису, літературній творчостi, фотографiї й т.п.. Для нього характернi виключнi здiбностi сприйняття та моторики. Вербальнi здiбностi переважають над математичними. У спiлкуваннi з оточуючими спирається на свої безпосереднi вiдчуття, емоцiї, iнтуїцiю та уяву. Характеризується розкрiпаченiстю, експресiєю, оригiнальнiстю. Але йому бракує старанності, скрупульозності.


13 листопада 2018 р.

Вітаємо наших дівчат переможців!


Вітаємо учениць нашого класу Накладюк Ілону та Пустовойт Владу, які є переможцями першого (шкільного) етапу Всеукраїнської олімпіади з хімії. Дівчата посіли ІІ місце на олімпіаді.

6 листопада 2018 р.

Батьківські збори

Шановні батьки!
Доводжу до Вашого відома, що 14 листопада
(середа) о 18.00 в каб. №20 відбудуться батьківські збори.
Сподіваюсь на зустріч.
                                З повагою, Олена Леонідівна